Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktualności

Konkurs ! Wygraj srebrne monety i nie tylko…

Konkurs ! Wygraj srebrne monety i nie tylko… Konkurs ! Wygraj srebrne monety i nie tylko…

Muzeum im. „Orła Białego” w Skarżysku-Kamiennej ogłasza Konkurs wiedzy pn.: „Pierwsza po majowej. 100 lat od uchwalenia Konstytucji Marcowej”. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć cenne nagrody, a wśród nich m. in. srebrne, kolekcjonerskie monety Narodowego Banku Polskiego wydane z okazji upamiętnienia 100. rocznicy uchwalenia Konstytucji Marcowej?

Wystarczy do dnia 17 czerwca zdobyć trochę wiedzy o wydarzeniach sprzed 100 laty, wypełnić Kartę zgłoszenia i wraz z innymi załącznikami przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule wiadomości : Konkurs- pierwsza po majowej”. Następnie przyjechać do naszego Muzeum 18 czerwca 2021 i rozwiązać test, a w drugim etapie odpowiedzieć na wylosowane pytania. Nagrody są Wasze!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Konkursie. Partnerem Konkursu i fundatorem nagród w postaci monet okolicznościowych jest Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Kielcach.

Regulamin i wszystkie załączniki znajdują się poniżej.

OGÓLNA KLAUZULA INFORMACYJNA

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych

Zgoda na udział w konkursie