Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Piknik Gastronomiczny 2024

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/muzeum.skarzysko.pl/www/templates/muzeum_im_orlabialego/html/com_content/article/default.php on line 15

Piknik Gastronomiczny 2024

 

Zapraszamy na Piknik Gastronomiczny w 2024 roku.

Ubiegłoroczny Piknik cieszył się ogromną popularnością. Licznie przybyli Goście mieli możliwość skosztować pysznych potraw regionalnych i tradycyjnych. Stoiska ze świeżymi potrawami i napojami znalazły się na naszym placu.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego muzeum w niedzielę 16 czerwca 2024 roku. Tegoroczna edycja to jeszcze więcej Wystawców, jeszcze więcej pysznego jedzenia i moc atrakcji. A wszystko to w unikalnym otoczeniu przyrody i zabytków techniki wojskowej. 

 

Zachęceni zeszłorocznym sukcesem, w tym roku ogłaszamy otwarty nabór wystawców.

Jeśli są Państwo lokalnymi wytwórcami produktów spożywczych, kultywującymi tradycję regionu – zapraszamy do kontaktu poprzez

Formularz zgłoszeniowy. Nie ograniczamy jednak możliwości naszych wystawców – jeśli oferują stoisko z inni artykułami – również zachęcamy do wypełnienia formularza. Chcemy by szeroki zakres produktów na naszym pikniku był atrakcją dla naszych turystów.

W razie pytań oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prosimy o telefon pod nr: 41 25 20231

Lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klauzula Informacyjna                       REGULAMIN