Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Sesje zdjęciowe

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/muzeum.skarzysko.pl/www/templates/muzeum_im_orlabialego/html/com_content/article/default.php on line 15

Sesje zdjęciowe

 

 

Sesja plenerowa jest niezwykłą pamiątką na całe życie. W tak wyjątkowym miejscu jakim jest Muzeum można wykonać niezliczoną liczbę ujęć. Nasze eksponaty będą idealnym tłem dla zakochanej pary. Jest to zdecydowanie ciekawa alternatywa dla sesji zdjęciowych. Co więcej, w ofercie pojawiają się dwa pakiety. W pierwszym Państwo Młodzi mają nieograniczony dostęp do Muzealnego Placu i mogą wykorzystać udostępnione dla zwiedzających eksponaty. Drugi pakiet obejmuje również zupełnie inne kadry. W okolicach ruin Wielkiego Pieca pojawia się niesamowicie romantyczna aura, która dodaje wyjątkowości wykonanym fotografiom. Fotogeniczne ruiny są doskonałym drugim planem dla uczuć, które wypełnią pierwszy plan. Szersza oferta zawiera także dostęp do unikalnych zabytków jakimi są motocykl K-750 oraz GAZ-67, które wkomponują się w charakter sesji.

Sesja plenerowa

Sesja z własnym fotografem. Spacerując samodzielnie po terenie Muzeum, można wykorzystać ogólnodostępne powierzchnie oraz pojazdy otwarte dla zwiedzających.

Cena: 200 zł

 

Sesja plenerowa + wybrane eksponaty

Sesja z własnym fotografem. Można korzystać z powierzchni ogólnodostępnych, a także z terenu Wielkiego Pieca oraz niektórych eksponatów niedostępnych dla zwiedzających (motocykl K-750 oraz GAZ-67).

Cena: 400 zł

 

Sesję zdjęciową można wykonać w godzinach otwarcia Muzeum, siedem dni w tygodniu – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Oferta nie jest skierowana jedynie do par ślubnych - zachęcamy do korzystania z tejże oferty według własnego pomysłu.

Więcej informacji pod 48 41 25 20 231 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..