Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Urodziny

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hosting/www/muzeum.skarzysko.pl/www/templates/muzeum_im_orlabialego/html/com_content/article/default.php on line 15

Urodziny

Twoja pociecha lubi wyzwania? Interesuje się wojskiem i militariami? Urodziny

w Muzeum dostarczą mu niezapomnianych wrażeń.

Impreza rozpocznie się na muzealnym placu od gry terenowej, która pozwoli jubilatowi i jego gościom wcielić się w żołnierzy, rozwijać umiejętność pracy zespołowej oraz zapewni dreszczyk emocji i zdrowej rywalizacji.

Następnie, w zależności od wybranego pakietu dzieci przejdą na ognisko, które odbędzie się w okolicy ruin Wielkiego Pieca, co również przywodzi na myśl wojskowe obozowisko.
Niezwykłą atrakcją jest możliwość wynajęcia stoiska Strzeleckiego Klubu Sportowego Partia, gdzie pod opieką wykwalifikowanych osób dzieci będą mogły spróbować swoich sił
w strzelaniu do celu. Zabawa zakończy się turniejem wśród uczestników spotkania.

Do tego w dodatkowej ofercie proponujemy malowanie twarzy w militarnym stylu, które nasili wrażenia, oraz sesję zdjęciową z rekwizytami. Takie zdjęcia będą wyjątkową pamiątką, którą będzie można odświeżać wspomnienia przez wiele lat.

Gwarantujemy, że urodziny w Muzeum dostarczą wielu pozytywnych wrażeń, oraz niezapomnianych emocji, które dzieci będą mile wspominać.

Liczba uczestników: od 6 do 30.

Wiek uczestników: od 8 do 16 lat.

Stanowisko SKS Patria – minimalna liczba uczestników – 10.

Więcej informacji pod 48 41 25 20 231 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..