Zagrali po polsku

Koncert „Tylko polskie przeboje” w wykonaniu grupy „Klimat” udanie zamknął trzydniową majówkę na placu Muzeum im. Orła Białego”. Jak przystało na dzień narodowego święta, przez niemal półtorej godziny rozbrzmiewały wyłącznie rodzime utwory.

Przeboje z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia spotkały się z uznaniem publiczności, która 3 maja odwiedziła Muzeum. Nie brakło też chętnych do skorzystania z lokalnej kuchni.

Przypomnijmy, że począwszy od maja Muzeum jest czynne w godz. 8-20 a w dni weekendowe, w godz. 11-17 na placu można spożyć obiad.

Tymczasem, już 12 maja skarżyska placówka zaprasza na „Noc muzeów”. Muzeum im. Orła Białego przyjmować będzie publiczność gratis w godz. 17-22. Szczegóły „nocnych” atrakcji już wkrótce.