Udany 1 maja z "klasykami"

Grupa "Tylko klasykiem" wodziła rej podczas pierwszego dnia majówki w skarżyskim Muzeum im. Orła Białego. Klasyczne samochody i jednoślady pobiły rekord swej dotychczasowej liczby na placu przy ul. Słonecznej.

1 maja obok samochodów, wielkim zainteresowaniem cieszyły sie również konne przejażdżki oferowane przez "Cichą Stajenkę". Był to też pierwszy dzień sezonu gastronomicznego na muzealnym placu. Wszystko razem, plus wspaniała aura, sprawiło że zabawa była naprawdę przednia i chyba nikt nie opuszczał Muzeum niezadowolony.

Tymczasem był to tylko początek majówki w "Orle Białym". 2 maja, do każdego biletu dodawana będzie chorągiewka w narodowych barwach. Po Dniu Flagi czeka nas narodowe święto 3 maja. Obok świątecznego menu, na gości Muzeum czeka koncert "Tylko po polsku", którym przywita wszystkich o godz. 15 grupa KLIMAT. W jej wykonaniu zabrzmią rodzime przeboje z lat 80.

Serdecznie Zapraszamy