Majówka w Muzeum

Inauguracja sezonu grupy „Tylko klasykiem” będzie ozdobą pierwszego dnia majówki w Muzeum. Na placu przy ul. Słonecznej nie zabraknie też dobrej muzyki i ciepłego poczęstunku.

1 maja, od godz. 11, Muzeum im. Orła Białego będzie „oblegane” przez miłośników motoryzacji sprzed lat. Grupa „Tylko klasykiem” czuje się w Muzeum doskonale i jest tu częstym gościem. Ci, którzy wolą przejażdżki konne będą mogli, od południa, skorzystać z oferty „Cichej stajenki”.

2 maja, który jest Dniem Flagi, do pierwszych 200 sprzedanych biletów Muzeum dodaje biało-czerwone chorągiewki.

Miłośnicy polskiej muzyki z lat 70. i 80. ubiegłego stulecia  powinni być usatysfakcjonowani 3 – majowym występem grupy „Klimat”. Jej koncert na placu Muzeum rozpocznie się o godz. 15.

Jak już informowaliśmy, począwszy od maja Muzeum uruchamia usługi gastronomiczne we wszystkie dni  świąteczne. Tak więc 1 i 3 maja nikt nie ma prawa opuścić placówki głodny.

W maju Muzeum im. Orła Białego jest czynne w godz. 8-20.