Muzeum zaprasza na majówkę

Nietypowo, ale zapewne atrakcyjnie zapowiada się pierwsza w tym roku majówka w Muzeum im. Orła Białego. Zacznie ją inauguracja sezonu pojazdów klasycznych a zakończy koncert przebojów śpiewanych po polsku.

Jak już informowaliśmy 1 maja swój tegoroczny sezon zainauguruje na placu Muzeum grupa „Tylko klasykiem”. Zapewne ich samochody i jednoślady zajmą znaczną cześć z niemal dwóch hektarów przy ul. Słonecznej. „Zjazd klasyków” zapowiadany jest już na godz. 11.

2 maja, który jest przecież Dniem Flagi, do pierwszych 200 sprzedanych biletów Muzeum dodaje biało-czerwone chorągiewki.

Zadowoleni powinni być również ci, którzy odwiedzą skarżyską placówkę 3 maja. W dniu naszego święta narodowego Muzeum zaprasza na koncert grupy „Klimat”. Od godz. 15 wykonywać ona będzie wyłącznie covery polskich przebojów.

Warto przypomnieć, że począwszy od maja Muzeum uruchamia usługi gastronomiczne we wszystkie dni  świąteczne. Tak więc 1 i 3 maja nikt nie ma prawa opuścić placówki głodny.

W maju Muzeum im. Orła Białego jest czynne w godz. 8-20.