OFERTA DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH – JESIEŃ 2022

Z dniem 1 września przedstawiamy muzealną ofertę dla placówek edukacyjnych na miesiące wrzesień – grudzień 2022. Oferta dotyczy przedszkoli, dwóch etapów kształcenia w szkole podstawowej oraz szkół średnich ze szczególnym uwzględnieniem klas o profilu wojskowym. Poniżej szczegóły oferty.

PRZEDSZKOLA

- zajęcia pt. "Od rycerza do żołnierza", które pozwalają, m.in. zapoznać się ze strojem i ekwipunkiem wojów i żołnierzy z różnych epok,

- zajęcia marynistyczne, w tym składanie układanki: kuter ORP "Odważny" (3,5mx2m).

Całość trwająca ok. 60 minut w cenie 10 zł/bilet.

KLASY I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dla uczniów klas IV-VIII

- opowieści o Virtuti Militari - w 230. rocznicę ustanowienia odznaczenia,

Całość trwająca ok. 60 minut w cenie 10 zł/bilet.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM KLAS O PROFILU WOJSKOWYM

- zajęcia pt. "Od rycerza do żołnierza", które pozwalają, m.in. zapoznać się ze strojem, ekwipunkiem i sposobem prowadzenia walki przez wojów i żołnierzy z różnych epok,

- opowieści o Virtuti Militari - w 230. rocznicę ustanowienia odznaczenia, w oparciu o wystawę "Order Orła Białego w dziejach orderów polskich i europejskich".

Całość trwająca ok. 90 minut w cenie 12 zł/bilet.

Dodatkowo Muzeum zaprasza na ogniska na teren wielkiego pieca: 3 godziny/140 zł (oferta przeznaczona również dla osób dorosłych).

Informujemy, że na terenie Muzeum można zjeść dwudaniowy obiad, po jego wcześniejszym zamówieniu.

Wszelkich dodatkowych informacji zasięgać można pod numerem tel. 41 25 20 231.