Wielkanocny kiermasz na muzealnym placu

Choć pogoda nas nie rozpieszcza na 3 kwietnia Muzeum im. Orła Białego zaprasza na „Kiermasz Wielkanocny”.  Oprócz wielu atrakcyjnych stoisk, nawiązujących swymi artykułami do zbliżających się świąt, oraz wszystkich miejscowych eksponatów, niedzielni turyści będą mogli zobaczyć wystawkę figurek żołnierzy z frontów I i II wojny światowej oraz spędzić czas przy czołgodromie.

W godz. 12-18 na muzealnym placu zagości kilkanaście stoisk. Można będzie sięgnąć po cały wielkanocny „asortyment gadżetowy”. Ponadto swą słodką magią czarować będzie karmel z Kieleckiej Manufaktury Słodyczy. Nie zabraknie pięknych wyrobów z żywicy epoksydowej a chętni do konnych przejażdżek będą mogli skorzystać z usług „Cichej stajenki”.

Nikt z gości, którzy zdecydują się odwiedzić Muzeum w pierwszą niedzielę kwietnia nie powinien też wrócić stąd głodny a o ciepłą strawę zadba  starachowicki „Miś”.

To tylko część atrakcji, które powinny być silniejsze od kapryśnej pogody, bo niedziela będzie też ostatnią okazją do zobaczenia wystawy poświęconej 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.