Dziękujemy Mikołajowi i… leśnikom.

Od godz. 10:00 do 15.30 trwały 6 grudnia mikołajkowe konkursy na FB Muzeum im. Orła Białego. Mikołaj złożył swe prezenty pod pięknymi choinkami, którymi obdarowało nas Nadleśnictwo Suchedniów.

Goście naszej strony FB wykazali się dogłębną wiedzą dotyczącą mikołajowych zwyczajów i tego wszystkiego co niesie za sobą bożonarodzeniowa tradycja obdarowywania się nawzajem. Przodowały w tym panie, bo na tuzin konkursów tylko dwukrotnie zwyciężali mężczyźni.                                                                                                                      Zgodnie z zapowiedzią nagrody są do odebrania od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, w sekretariacie Muzeum.

Wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy, podobnie jak Nadleśnictwu Suchedniów, za jego piękny zielony dar.