„Hasag” i wierszowany przewodnik po krajach Unii Europejskiej w sprzedaży

Na półkach muzealnego sklepiku Muzeum im. Orła Białego pojawiły się w tych dniach dwie oczekiwane pozycje. Ponownie nabyć można książkę Krzysztofa Gibaszewskiego „Hasag” oraz swego rodzaju europejski przewodnik „Niezwykła podróż” - pióra Donaty Gibaszewskiej.

Historia obozu przymusowej pracy w Skarżysku-Kamienne, jak dotąd, cieszyła się wielkim zainteresowaniem.  Zapewne nie inaczej będzie i tym razem.

Po raz pierwszy na tutejsze półki trafiła książka Donaty Gibaszewskiej „Niezwykła podróż, czyli wierszowany przewodnik po krajach Unii Europejskiej”. Wydawnictwo zrealizowane w tym roku przez skarżyską Agencję Wydawniczo – Poligraficzną PiS trafia na rynek w idealnym momencie, bo na początku wakacji. Przewodnik Donaty Gibaszewskiej to nie tylko kompendium wiedzy o Starym Kontynencie w ujęciu turystycznym, ale wspaniale ilustrowana książka  poświęcona różnym dziedzinom życia w Europie – „wczoraj i dziś”.