Świąteczne życzenia gratisowo - spod „Stuga”

Już w piątek 18 grudnia będzie można gratisowo nagrać własny film z życzeniami lub zrobić świąteczne zdjęcie pod unikatowym działem pancernym StuG IV. W godz. 12-16 każdy będzie mógł również nabyć w skarżyskim Muzeum im. Orła Białego paczkę świątecznych pierników, które to zakupy, w całości posłużą jako wsparcie dla rodziny dziewięcioletniej Elizy Perkosz z Bliżyna, zmagającej się guzem mózgu.

18 grudnia, od południa do godz. 16 wstęp do Muzeum wieść będzie wyjątkowo od strony warsztatów. Samo wejście pod wiatę z działem StuG IV będzie darmowe a obok działa stanie choinka i…  Mikołaj. Chętni będą mogli nabyć muzealne gadżety, w tym kolorowy kalendarz na 2021 rok. Na osobnym miejscu stać będzie puszka przeznaczona na datki za nabycie pierników. Ich zestaw można nabyć za umowną - minimalna cenę od 10 zł.