Color II Color I

Aktualności

W piątek od godz.14: Mikołaj z prezentami i nasi przyjaciele w Muzeum!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już w najbliższy piątek od godz. 14 można otrzymać jeden z prezentów, który do naszego Muzeum przyniesie Mikołaj. Wystarczy śledzić godzinne spotkanie z naszymi gośćmi za pośrednictwem muzealnego Facebooka i odpowiadać na zrywane z świątecznego drzewka pytania.

Z zachowaniem reguł epidemiologicznych, pod muzealną choinką zasiądzie w piątek kolejno dwunastu naszych gości. O tym co znaczy dla nich świąteczny czas i zwyczaj wzajemnego obdarowywania się mówić będą m.in.:  Agnieszka Brodniewicz, Katarzyna Brojek, Mateusz Bolechowski, Tadeusz Sikora, Piotr Kardyś, Andrzej Staśkowiak, Natalia Tokarska, Magdalena Kalbarczyk, Grażyna Majewska, Zbigniew Sołtysik, Jerzy Stopa i Andrzej Warwas.

Jednocześnie  z ich opowieściami rozstrzygać będziemy konkursy o „mikołajkowe fanty”. Wygrać może każdy a przy odpowiedziach na poszczególne pytania obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy…”. Byle tylko odpowiedź była prawidłowa. Każdy z uczestników może wygrać tylko raz.

Zapraszamy przed komputery od godz. 14. Mikołaj czeka!