Już 4 grudnia Mikołaj zawita do Muzeum

Inaczej niż co roku, ale jednak… Dokładnie 4 grudnia Mikołaj zawita do Muzeum im. Orła Białego. Rozda tuzin swoich upominków dla tych internautów, którzy pierwsi  prawidłowo odpowiedzą na pytania… zdjęte prosto z muzealnej choinki.

Światełka na naszej choince zapłoną już 4 grudnia o godz. 14, a pod drzewkiem zasiadać będą kolejno osoby znane w naszym mieście i regionie. Obok własnych refleksji na temat Mikołaja i nadchodzących świąt, to właśnie oni sięgną po „bożonarodzeniowe” pytania – prosto z drzewka.

Mikołajkowe spotkanie w Muzeum można będzie bezpośrednio obserwować poprzez naszego Facebooka, za pośrednictwem którego trzeba też będzie odpowiadać na „choinkowe” pytania. „Święty” z prezentami zapowiedział, że znajdzie dla nas około 70 minut czasu a jego pytania wcale nie będą trudne. Początek muzealnych „Mikołajek” 4 grudnia o godz. 14. Zapraszamy przed ekrany komputerów.