Color II Color I

Aktualności

„Jeszcze będzie wspaniale”: Urszula Cywińska

Już w najbliższą sobotę (19 września) Muzeum im. Orła Białego zaprasza na charytatywny koncert  „Jeszcze będzie wspaniale”, w którym wszyscy wykonawcy wystąpią gratis a sam wstęp na imprezę będzie wolny. Do przedstawianych wcześniej wykonawców dołączyła skarżyska wokalistka Urszula Cywińska.

Urszula Cywińska znana jest, m.in. z wykonań przebojów z 20 – lecia międzywojennego. Tym razem jednak nie lata 20. i 30.  a utwory „disneyowskie” będą kanwą jej występu. Wszystkie, na czele z „Mam tę moc”, zadedykuje Jasiowi Czarnocie, na leczenie którego będzie można zbierać środki podczas koncertu.

Przypomnijmy, że koncert „Jeszcze będzie wspaniale” odbędzie się na placu Muzeum im. Orła Białego w najbliższą sobotę (19 września). Początek o godz. 17. Obok Urszuli Cywińskiej wystąpią Grupa Muzyczna „Klimat”, Dariusz Bernatek i Zbigniew Biber.

Sobotni event będzie też szansą podziękowania tym, którzy od czasów wiosennego „odmrożenia” placówek kulturalnych wsparli Muzeum im. Orła Białego swymi charytatywnymi występami i każdą inną formą pomocy. Okazją do tego były:

„Muzyka w samochodzie” (10 maja)

„Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Samorządowca” (31 maja)

„Strzelecki Puchar Lata” (21 czerwca)

  1. rocznica premiery filmu „Krzyżacy” (15 lipca)

Prezentacja działa Stug IV (25 lipca)

Wernisaż wystawy „I Warszawa nie zawiodła” (15 sierpnia)

  1. Grand Off Festiwal – prezentacja nagrodzonych filmów (20-22 sierpnia)

„Mury” na muzealnym placu – w 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych (31 sierpnia)

„Strzeleckie pożegnanie lata” (6 września)