Licytujemy dla Białorusi

Symboliczny kubek wykonany za pieniądze ze składek członków Stowarzyszenia Represjonowanych w Stanie Wojennym Regionu Świętokrzyskiego będzie można licytować od dziś do południa 11 września. Pieniądze z licytacji chcemy przekazać na wsparcie rodzin białoruskich opozycjonistów, prześladowanych przez reżim Aleksandra Łukaszenki.

Kubek przekazał nam Jerzy Stopa, prezes Stowarzyszenia Represjonowanych w Stanie Wojennym Regionu Świętokrzyskiego  podczas obchodów 20 – lecia powołania do życia tegoż Stowarzyszenia. Działo się to przed rokiem a byli represjonowani odwiedzili wówczas m.in. nasze muzeum.

Kubek  z odręcznym autografem Jerzego Stopy można będzie licytować od dziś do 11 września za pośrednictwem strony facebookowej naszego muzeum. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Wierzymy, że nie zabraknie chętnych do wsparcia szlachetnego celu.

ZACZYNAMY OD 100 zł