10 maja muzeum zaprasza na niedzielny koncert „z samochodów”

Znany skarżyski muzyk Mariusz Kaczmarczyk wystąpi w niedzielne (10 maja) popołudnie na placu Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej. Utworów w jego wykonaniu można będzie słuchać nie wychodząc z samochodu, z specjalnie wyznaczonych stanowisk na placu jednostki z ulicy Słonecznej.
Muzeum przygotowuje trzy – trwające po 45 minut koncerty. W programie muzyka historyczna i utwory wszystkim znane i lubiane. Całości można będzie wysłuchać wjeżdżając na przygotowane stanowisko. Na miejscu, nie wychodząc z pojazdu, można też zakupić, tak muzealne gadżety, jak i zamówić artykuły małej gastronomii.
Pierwszy koncert zaplanowano o godz. 17.00, a kolejne o 18.15 i 19.30. Wjazd na teren muzeum od strony parkingu dla jego pracowników na kwadrans przed rozpoczęciem każdego z nich.
Ze względu na limitowaną liczbę miejsc muzeum prosi o zamawianie biletów pod numerem tel. 41 25 20 231 w godz. 8-16. W dniu imprezy w zależności od posiadanych wolnych miejsc.
Bilety w cenie: 15zł osoba dorosła/8 zł niepełnoletni (ceny biletu muzealnego). Dzieci do lat pięciu – bezpłatnie.