W czasie deszczu… w Muzeum

Zupełnie wbrew staremu porzekadłu – w czasie deszczu dzieci wcale nie muszą się nudzić. Przynajmniej nie te, które odwiedzają Muzeum im. Orła Białego. Zajęcia z cyklu „Poszukiwacze skarbów” i „Jak orła cień” wzbudzają wielkie emocje odpoczywających na feriach.
Gros uczestników zajęć w Muzeum to dzieci, które przebywają na zimowiskach w SP 8, Świetlicy Środowiskowej „Józef” i świetlicy o.o. Franciszkanów. Jak widać na załączonych zdęciach muzealnicy Magdalena Wujcik i Piotr Kołodziejski nie mają kłopotów ze znalezieniem wspólnego języka z dziatwą.
To jeszcze nie koniec ferii a choćby na piątkowe zajęcia „muzyczne” z Mariuszem Kaczmarczykiem („Na wojskową nutę”, godz. 10.30-12.30) zapisało się już 80 osób.