Motoserce 2019

W sobotę w Skarżysku-Kamiennej, w ramach trwających Dni Miasta, zorganizowano zbiórkę krwi połączoną z piknikiem w ramach kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji ,,Motoserce". Organizatorami tego wydarzenia w naszym mieście był klub motocyklowy: Road Runners MC Poland. Impreza odbyła się na stadionie Ruchu przy Alei Piłsudskiego. Klub Road Runners MC Poland zorganizował zbiórkę krwi, którą można było oddać w specjalnym Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kielc. Zbiórce krwi towarzyszyły liczne atrakcje, wśród których znalazła się wystawa mobilna Muzeum im. Orła Białego. Wszyscy chętni mogli zapoznać się z zabytkową bronią oraz spróbować własnoręcznie rozłożyć jeden z prezentowanych karabinów. Zapraszamy na fotorelację.

Foto. Dariusz Turek