Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktualności

Muzeum na Targach Turystycznych w Łodzi

 

Od 17 do 19 marca 2017 Muzeum wspólnie z Regionalną Organizacją Turystyczną, Bałtowskim Kompleksem Turystycznym, Hotelem Słoneczny Zdrój (Busko Zdrój) i Sandomierzem będzie obecne w Łodzi na XXIII Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Zapraszamy na stoisko nr  75.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie pod hasłem DAJ SIĘ URZEC!, a regionem partnerskim jest MAZOWSZE. Hasło przewodnie targów powiązane jest z ogłoszeniem 2017 rokiem Wisły. Program imprez towarzyszących oraz strefy tematyczne powiązane będą z rzekami i ofertą turystyczną z nimi związanymi, ale nie tylko.

Funkcję miasta partnerskiego, zaś objął PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.

W przestrzeni wystawienniczej wydzielone zostaną strefy: Mocnych Wrażeń, All Inclusive oraz EKOpodróżnika.

Strefa All Inclusive, to przede wszystkim prezentacja ofert biur podrózy, touroperatorów, zagranicznych regionów oraz hoteli.

Miłośnicy Mocnych Wrażeń będą mogli poszukać oferty szytej na miarę, przetestować najnowszy sprzęt turystyczny, czy porozmawiać z globtroterami. W strefie swoją ofertę zaprezentują gestorzy ekstremalnych atrakcji turystycznych oraz turystyki kwalifikowanej i aktywnej. Będzie można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy przetestować najnowszy sprzęt turystyczny.

W strefie EKOpodróżnika  zaprezentowane zostaną destynacje turystyczne powiązane z ekologicznym trybem życie, ale również pomysły na ekonomiczne podróżowanie, takie jak samochody – campery czy elektrorowery.

Całości, jak zwykle dopełniają warsztaty plastyczne, ceramiczne, czy atrakcje dla dzieci i młodzieży, takie jak malowanie buzi, zamek dmuchany, pokazy taneczne i fittness. Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi ludźmi i podróżnikami, którzy pokazują, że swoją pasję można realizować zawsze i wszędzie.