„Moja kokaina”

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej zaprasza na wyjątkowy, plenerowy koncert „Moja kokaina” poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Tomasza Steńczyka z zespołem.

25 września 2016 r. (niedziela) godzina 18.00, teren Ośrodka Wypoczynkowego Rejów.

Tomasz Steńczyk jest laureatem wielu znaczących polskich festiwali m.in.:
I miejsce "Studenckiego Festiwalu Piosenki" w Krakowie
I miejsce Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie
I miejsce na "Grechuta Festiwal" w Krakowie
I miejsce "Łagodnych Spotkań Muzycznych" w Gdańsku
Grand Prix OFPA w Rybniku
Grand Prix Festiwalu Sztuki Słowa "Czy to jest kochanie..."
III miejsce Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej"

Córka autorki, Agata Passent o płycie:
"Tomasz Steńczyk umiejętnie łączy czułość Osieckiej z rockowym, momentami mocnym brzmieniem. Jest wokalistą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów i jest urodzonym gitarzystą. Jego zespół brzmi miejscami mrocznie, a do tego jakby brudne dęciaki dodają tej muzyce jazzowej przestrzeni."

Na temat Artysty i płyty znakomicie wypowiadali się również dziennikarze Radiowej Trójki, Artur Andrus(Akademia Rozrywki), oraz Teresa Drozda(Gitarą i Piórem).

Koncert zorganizowany w ramach programu Kultura Dostępna – „60+ kultura” realizowanego z inicjatywy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Po występie zespołu zapraszamy na wymianę wrażeń przy blasku ogniska.