Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny w Muzeum im. Orła Białego

Wielkimi krokami zbliża się Jeden z najbardziej lubianych przez uczniów wszystkich szkół dzień- Pierwszy Dzień Wiosny zwany powszechnie Dniem Wagarowicza. W tym roku - wg kalendarza - przypada on w poniedziałek, co oznacza, że z podwójnym zapałem uczniowie zechcą przywitać Wiosnę.

Zdając sobie w pełni sprawę, z faktu iż tego dnia Państwa Uczniowie będą w pełnej gotowości do zabawy a nie nauki, proponujemy spędzenie tego dnia w Naszym Muzeum.

Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie Państwa sugestie, jednakże ze swojej strony proponujemy dwie możliwości spędzenia tego radosnego dnia:

  • Zwiedzanie Muzeum wraz z przewodnikiem za symboliczną złotówkę od osoby

  • Ognisko zorganizowane na terenie Wielkiego Pieca (koszt 60 zł od grupy). Czas trwania 2 godziny. Istnieje możliwość (za dodatkową opłatą) dostarczenia artykułów spożywczych (wg Państwa specyfikacji).

  • Możliwość połączenia w/w punktów w jedną całość.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 09.00 do 14.00.

Zwiedzanie rozpoczynać będziemy o każdej pełnej godzinie zegarowej rozpoczynając od godziny 09.00.

Na ognisko zapraszamy od godziny 09.00 do 15.00 (ostatnia grupa wchodzi na teren Wielkiego Pieca o godzinie 13.00).

Jeżeli którykolwiek z punktów naszej oferty zainteresował Państwa prosimy o kontakt telefoniczny z Muzeum celem rezerwacji godziny przybycia. Ze względów logistycznych i chcąc zapewnić Państwu pełen komfort i bezpieczeństwo możemy przyjąć jednocześnie ograniczoną ilość osób.

Kontakt do Muzeum tel: 41 252 02 31 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.