„Patriotyczne” przypomnienie „tamtego” września

Do pierwszych 100 zakupionych 1 września biletów nasze Muzeum dodawać będzie opaski „patriotyczne”, jako wspomnienie „tamtego” września, sprzed 85 laty. W tym dniu obchodzić będziemy kolejną rocznicę napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę, początkującej II wojnę światową.

W najbliższą niedzielę przypada 85. rocznica wybuchu najkrwawszej z wojen w dziejach ludzkości. Nawet tegoroczne upalne lato przypomina wakacje sprzed z górą ośmiu dekad. Chcąc nawiązać do tamtych wydarzeń Muzeum przygotowało opaski „patriotyczne” dla pierwszych turystów, którzy odwiedzą nas w tym dniu (100 pierwszych biletów).

Niebawem, wraz z nastaniem nowego roku szkolnego, poinformujemy o propozycji nawiązującej do tamtego okresu, przygotowanej przez Muzeum dla młodzieży szkolnej.

Zapraszamy do polubienia naszego nowego profilu na portalu FACEBOOK:

Muzeum im. Orła Białego FACEBOOK