Muzeum kończy 55 lat

22 lipca nasze Muzeum kończy 55 lat. Choć od 1969 r. zmieniło się tak wiele placówka ciągle działa z myślą o upowszechnianiu rodzimej i regionalnej historii w kolejnych pokoleniach Polaków.

Pamiętając o tej rocznicy, pamiętamy o wszystkich tych, którzy przez lata tworzyli Muzeum. Dziękujemy każdemu, kto ma w jego istnieniu i działalności choćby najmniejszą cegiełkę.

Oby dorobek naszych poprzedników, wspierany wysiłkami współczesnych muzealników, pozwolił placówce przetrwać, w jak najlepszej kondycji czasy dzisiejszych wyzwań.

Wszystkim, którzy choć na chwilę związali swe losy z placówką z ul. Słonecznej serdecznie gratulujemy. Pamiętamy o tych, których już dziś wśród nas nie ma.

Każdemu, kto darzy nasze Muzeum sympatią życzymy, byście zastali nas tutaj dziś, jutro, za rok i za dziesięć  lat.

Załoga Muzeum im. Orła Białego