Już 2 czerwca: Dzień Dziecka w Muzeum

2 czerwca plac muzealny przy ul. Słonecznej w Skarżysku z pewnością opanują najmłodsi. Jak co roku Muzeum im. Orła Białego zaprasza je na festyn z okazji ich święta.

W godz. 11-18 wszystkie dzieci będą miały wstęp gratis, dodatkowo „osłodzony” porcją cukrowej waty, dla każdego z nich. Przez cały czas trwania eventu nie zabraknie atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych. Czekaja ich więc, m.in. walki na piankowe miecze i konkursy z nagrodami, w tym najważniejszy – dedykowany tylko nim – konkurs na strzelnicy ASG.

Furorę robić będzie zapewne muzealne koło fortuny, które nikogo nie pozostawia bez nagrody. Chętni będą mogli pocwałować na kucykach a GAZ 67-B oczekiwać będzie na każdego kto zapragnie poczuć wiatr we włosach.

Szczegóły Dnia Dziecka w Muzeum już wkrótce.