Muzeum zaprasza w 233. rocznicę Konstytucji 3 Maja

Jak co roku, nie zabraknie muzealnych atrakcji  w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym szczególnym dniu, na placu przy ul. Słonecznej stawią się, m.in. miłośnicy „klasycznych” aut oraz ci, którzy kochają rodzimą muzykę.

Już od południa, w świąteczny piątek, na plac Muzeum zjeżdżać się będą automobiliści zrzeszeni w stowarzyszeniu „Tylko klasykiem”. Tradycyjnie rozpoczną oni swój sezon właśnie w tutejszym Muzeum. Godzinę później rozpocznie swój koncert grupa „Klimat”. Doskonale znana formacja zagra tym razem wyłącznie „po polsku”.

Nie zabraknie też atrakcji dedykowanych przez samo Muzeum, a to: strzelania na strzelnicy ASG, również w ramach konkursu z nagrodami oraz dodatkowo płatne przejazdy samochodem GAZ 67-B.

Głodni będą mogli skorzystać ze stoisk gastronomicznych.

Muzeum będzie w tym dniu czynne w godz. 8-20.