Ile tchu w płucach… zagraliśmy dla płuc!

Wspaniały tort, piękne stoisko i „muzealny” wystrzał „światełka do nieba” to najważniejszy wkład naszej placówki w dorobek 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Graliśmy dla płuc i ile w płucach tchu, więc nic dziwnego, że orkiestrowa puszka na naszym stoisku uginała się pod ciężarem datków.

Muzeum im. Orła Białego nie mogło zabraknąć tam, gdzie tętniło życie naszego miasta w minioną niedzielę. Niech żałują ci, którzy nie odwiedzili w tym dniu Miejskiego Centrum Kultury. Okazja do „poprawki” zapewne będzie już za rok.

Tymczasem serdecznie dziękujemy Pracowni Cukierniczej „Słodka Pasja”, która specjalnie na tę okazję upiekła dla nas tort z logo WOŚP, przypominający również o 55. rocznicy powstania skarżyskiego Muzeum. Nabywcom tegoż gratulujemy i raz jeszcze życzymy smacznego. Wielkie dzięki składamy też tym, którzy zagościli na naszym stoisku i nie skąpili datków do orkiestrowej puszki.

Dziś mamy prawo do wspólnej do satysfakcji a jutro… Spotkamy się na 33. Finale WOŚP!