W niedzielę znów zagramy z WOŚP!

Trzykilogramowy tort i karnawałowa kreacja w kolorze czerwieni będą naszymi atrakcjami przeznaczonymi na licytację w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzeum im. Orła Białego wystawi też, jak co roku, swoje stoisko w holu Miejskiego Centrum Kultury a całość zamknie „nasz” – armatni wystrzał - „Światełka do nieba”.

Na prowadzoną od godz. 16 licytację trafi więc przeszło 3 kg słodyczy zwieńczone logo 32. Finału WOŚP oraz 55-letniego Muzeum. Raz jeszcze dziękujemy ofiarodawcom tortu, tj. Pracowni Cukierniczej Słodka Pasja ze Skarżyska-Kamiennej.

Na licytację trafi też cudowna sukienka, którą specjalnie na wystawę „Honorowi Obywatele i ich czasy. W 100-lecie Skarżyska-Kamiennej” uszył ostrowiecki salon sukien ślubnych „Annabell”. Strój na „orkiestrowej” scenie zaprezentuje urocza modelka. Mający zaledwie rok i nigdy nie używany, z pewnością przyda się na końcówkę karnawałowych szaleństw.

Tak więc do zobaczenia na skarżyskim 32. Finale WOŚP. Zagrajmy razem z całych sił!