Zapraszamy na „morską” sobotę w Muzeum

Pełna atrakcji będzie najbliższa sobota (26.08.) w Muzeum im. Orła Białego. Największą z nich będzie gratisowy koncert „Skarżysko – ludziom morza”, już od godz. 17.

Sobotnie atrakcje są rzecz jasna związane z II Ogólnopolskim Zlotem Marynarzy. „Wilki morskie” gościć będą w Muzeum już od piątku, ale i dla nich sobota będzie szczególnym dniem. Począwszy od godz. 15, wszystkim przybyszom udostępniony będzie kuter torpedowy „Odważny”, który pozostaje niejako motywem przewodnim Zlotu. Na jego pokład wchodzić będzie można do godz. 18. W tym samym czasie korzystać można również z przejazdów samochodem GAZ 67 – B.

Już o godz. 17 rozpocznie się koncert a kwadrans wcześniej bramy Muzeum będą wpuszczać wszystkich gratis. Niemal do godz. 21 wystąpią kolejno zespoły: „Old Marinners”, „Klimat” i „Sufler”.

Przez cały czas trwania koncertu czynne będą liczne stoiska gastronomiczne, w tym obsługiwane przez koła gospodyń wiejskich.