Graliśmy w jednej „Orkiestrze” z Wami!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Już kilka godzin po zakończeniu niedzielnych imprez wiadomo było, że pobite zostały wszelkie rekordy i te w skali ogólnopolskie i nasze – lokalne. Muzeum im. Orła Białego serdecznie dziękuje tą drogą tym wszystkim, którzy zatrzymali się przy naszej puszcze wystawionej w Miejskim Centrum Kultury. Szczególnie dziękujemy dyrektorowi Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej p. Leszkowi Lepiarzowi, który wylicytował wystrzał z naszej armaty (rocznik 1942). Dziękujemy nabywcom przejazdu pojazdem BTR – 60, na który to przejazd zapraszamy już począwszy od maja. Wreszcie kłaniamy się tym wszystkim, którzy sięgnęli po nasze gadżety, zasilając tym samym konto WOŚP. Dziękujemy klasycznym „SIEMA”!

Foto. Piotr Kołodziejski