Aktualności

World Travel Show 2017

 World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy.

Spotkania z podróżnikami, ciekawe rozmowy, relacje z ostatnich wypraw oraz cenne porady – to właśnie Festiwal Podróżników i jego goście przyciągają na World Travel Show dziesiątki tysięcy odwiedzających. Przez trzy dni na Festiwalu gościć będzie nawet kilkudziesięciu obieżyświatów. Wśród nich zarówno znani z anten telewizyjnych i radiowych, jak i ci dzielący się swoimi przygodami w książkach, czy na blogach podróżniczych, a także Youtuberzy. Będą z nami m.in.: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Marek Kamiński, Mateusz Kusznierewicz i Nela Mała Reporterka.
Znamy już pierwszych gości tegorocznej edycji Festiwalu Podróżników. To youtuberzy, którzy z entuzjazmem podchodzą do podróżniczych wyzwań i przygód – jeżdżą w nietypowe miejsca, eksplorują ciekawe budowle, przecierają dawno zapomniane szlaki.

 

Foto. Robert Bodo