Z Muzeum dla WOŚP

Jak już informowaliśmy nasze Muzeum chce, jak co roku, zaznaczyć swą obecność w skarżyskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28 stycznia, obok muzealnego stoiska w siedzibę Miejskiego Centrum Kultury, będą więc przeznaczone na licytację fanty.

Tak jak przed rokiem, Muzeum przeznaczy na licytację „swój” tort. Przeszło 3 kg słodyczy zwieńczone zostanie logo 32. Finału WOŚP oraz 55-letniego Muzeum. Z radością informujemy, że tort, na naszą prośbę gratisowo upiecze Pracownia Cukiernicza Słodka Pasja ze Skarżyska-Kamiennej.

Na licytacje trafi też cudowna sukienka, którą specjalnie na wystawę „Honorowi Obywatele i ich czasy. W 100-lecie Skarżyska-Kamiennej” uszył ostrowiecki salon sukien ślubnych „Annabell”. Strój na „orkiestrowej” scenie zaprezentuje urocza modelka. Mający zaledwie rok i nigdy nie używany, z pewnością przyda się na końcówkę karnawałowych szaleństw.

Kolejne szczegóły naszego udziału w tegorocznym 32. Finale WOŚP już wkrótce.