6 grudnia gratisowa premiera magnesu z ulicą Staffa

„Mikołajki” będą szczególnym dniem w skarżyskim Muzeum im. Orła Białego. Placówka zaprasza weń gratis, oferując premierę swego nowego magnesu, przedstawiającego budynki z ul. Staffa.

Jak tradycja karze, 6 grudnia powinien przynieść każdemu prezenty. W przypadku placówki z ul. Słonecznej będzie to wstęp wolny przez cały dzień (godz. 9-16). „Mikołajki” zbiegną się też z premierą najnowszego magnesu, który oferuje Muzeum. Chodzi rzecz jasna o „gadżet” przedstawiający historyczne budynki z ul. Staffa. Został on wykonany na wzór obiektów, które zgodnie z pierwowzorem, wykonała dla Muzeum grupa rekonstrukcyjna rctank.pl.

Magnesy sprzedawane będą w cenie 10 zł, ale dla pierwszych dziesięciu osób placówka przygotowała w tym dniu gratisy.