„Klasyczne” pojazdy kończą sezon podczas muzealnego święta

„Tylko klasykiem” – grupa zrzeszająca właścicieli pojazdów „z przeszłością”, po raz kolejny zakończy swój sezon w skarżyskim Muzeum im. Orła Białego. Stanie się to 11 listopada, podczas organizowanego tu eventu z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

To już kolejny raz, gdy właściciele „klasycznych” pojazdów kończą swój sezon na rejowskim placu. Sprzyjać im powinien fakt gratisowego wstępu do Muzeum oraz „prezenty”, które przygotowała dla widzów skarżyska placówka. Jak już informowaliśmy, każdy z gości otrzyma w tym dniu kotylion w narodowych barwach a na wszystkich czekać będzie żołnierski bigos. Nie zabraknie też ekspozycji grupy rctank.pl, która przedstawi zdalnie sterowane obiekty wojskowe z 20 – lecia międzywojennego. Otwarta zostanie nowa wystawa. Będą też rekonstruktorzy nawiązujący do Powstania Styczniowego.

Całość gratis w godz. 12-17. Skarżyskie Muzeum zaprasza!