Muzeum z WOŚP po raz 32.

Armatnia salwa, jako element „Światełka do nieba”, tort z muzealnym logo przeznaczony na licytację i atrakcyjne stoisko, przy którym wielu będzie chciało zrobić sobie fotkę, to propozycja Muzeum im. Orła Białego na nadchodzący 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku „Orkiestra milionów serc” zagra zgodnie z hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Organizatorem skarżyskiego finału jest tradycyjnie Miejskie Centrum Kultury. Jak w całym kraju, zaplanowano go na 28 stycznia. Wśród wielu uczestników przedsięwzięcia nie zabraknie również Muzeum im. Orła Białego. Jak przed rokiem „upieczemy”, przeznaczony na licytację tort z naszym logo a i sami, z pewnością „powalczymy” o orkiestrowe „fanty”. Szczegóły już wkrótce, m.in. na stronach internetowych MCK i Muzeum.