Cennik

Cennik

Cenny biletów obowiązujące od 1 marca 2017 roku.

Ceny biletów:

Normalny – 10 zł.

Ulgowy – 6 zł.

Bilet Rodzinny – 26 zł.

Skarżyska Karta Dużej Rodziny – 1 zł.

Skarżyski Program Seniora – 1 zł.

Świętokrzyska Karta Seniora – 5 zł.

Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie.

Zwiedzanie z przewodnikiem – 35 zł (grupa 25 osób)

Przygotowanie ogniska – 60 zł

Przejazd transporterem opancerzonym BTR-60: 100 zł

Oferta specjalna

Koleją do Kultury  - posiadacz biletu Kolei Mazowieckich może kupić bilet normalny w cenie ulgowego. Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do Muzeum pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi „Dragon” i „Słoneczny”. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”.

Ze zniżki może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg KM – zarówno w kasie biletowej, jak również u kierownika pociągu. Bilet może być kartonikowy, ale też zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Akcja trwa od 23 stycznia do 31 grudnia 2017 roku.

Przewodnik

Prosimy zgłaszać co najmniej dzień wcześniej jeśli chcecie Państwo skorzystać z usługi przewodnika. Koszt usługi 35 zł, maksymalna liczebność grupy 25 osób. Przewodnicy w pierwszej kolejności oprowadzają grupy zgłoszone wcześniej. W soboty i niedziele przewodnicy oprowadzają wyłącznie po zgłoszeniu z wyprzedzeniem 2 dni. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie: 041 -25 20 231 lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bilet ulgowy przysługuje uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studentom oraz emerytom i rencistom.

Bilet rodzinny przeznaczony jest dla rodziny liczącej od 4 do 5 osób, w tym dwie osoby dorosłe i co najmniej 2 dzieci które nie ukończyły 18 roku życia. Aby zakupić bilet rodzinny należy okazać dowolny, zawierający fotografię, dowód tożsamości każdej z osób.