Odszedł nasz Przyjaciel – Ś.P. Tomasz Miernik

Z głębokim żalem informujemy, że 20 sierpnia zmarł długoletni Pracownik Muzeum im. Orła Białego i nasz wspaniały Przyjaciel Ś.P. Tomasz Miernik.

Był Człowiekiem sercem związanym z naszą placówką, któremu nic, co działo się przy ul. Słonecznej, nie było nigdy obojętne.  Kochał swą pracę, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto zawitał do muzealnej rodziny. Swym codziennym zaangażowaniem na trwałe wpisał się w historię naszej placówki. Trudno nam sobie wyobrazić dni bez rozmów o Jego pasjach, wspólnych sportowych podsumowań każdego weekendu, Jego pochylenia się nad każdym problemem, który nas dotykał.

Cała załoga Muzeum im. Orła Białego składa wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego, w tym naszemu Koledze z pracy p. Łukaszowi Miernikowi – synowi Ś.P. Tomasza.

Będzie Go nam wszystkim bardzo brakowało.