Polska zobacz więcej

Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowuje akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Muzeum im. Orła Białego w dniach 23-25 września proponuje zniżki dla odwiedzających nasza placówkę:

1)Wstęp na wystaw stałych i ekspozycji plenerowej Muzeum: Bilet normalny - 7 zł, ulgowy - 4 zł.

2) Usługa Przewodnika - 17,5 zł.

Prosimy zgłaszać co najmniej dzień wcześniej jeśli chcecie Państwo skorzystać z usługi przewodnika. Maksymalna liczebność grupy 25 osób. Przewodnicy w pierwszej kolejności oprowadzają grupy zgłoszone wcześniej. W soboty i niedziele przewodnicy oprowadzają wyłącznie po zgłoszeniu z wyprzedzeniem 2 dni.

Zapraszamy na nasz profil na  Facebooku