Color II Color I

Cennik

Cennik

Cenny biletów obowiązujące od 1 marca 2018 roku.

Ceny biletów:

Normalny – 12 zł.

Ulgowy – 8 zł.

Bilet Rodzinny – 35 zł.

Skarżyska Karta Dużej Rodziny – 1 zł.

Skarżyski Program Seniora – 1 zł.

Świętokrzyska Karta Seniora – 5 zł.

Ogólnopolska Karta Seniora - 0 zł.

Koleją do Kultury - 8 zł.

Zwiedzanie z przewodnikiem – 35 zł. (grupa 25 osób)

Udostępnienie miejsca pod ognisko – 60 zł.

Przejazd transporterem opancerzonym BTR-60: 100 zł.

 

Ulgi w Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej

Dzieci do lat 5 oraz osoby o orzeczonej niepełnosprawności w stopniu ciężkim wchodzą bezpłatnie.

Bilet ulgowy przysługuje:

a) uczniom przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, średnich i studentom szkół wyższych do ukończenia 26 roku życia

b) osobom posiadającym status emeryta, rencisty, weterana i kombatanta, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

 

Akcje i Programy Promocyjne

 

Koleją do Kultury  - posiadacz biletu Kolei Mazowieckich może kupić bilet normalny w cenie ulgowego. Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do Muzeum pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi „Dragon” i „Słoneczny”. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”. Ze zniżki może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg Kolei Mazowieckich – zarówno w kasie biletowej, jak również u kierownika pociągu. Bilet może być kartonikowy, ale też zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Akcja trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Bilet rodzinny przeznaczony jest dla rodziny liczącej od 4 do 5 osób, w tym dwie osoby dorosłe i co najmniej 2 dzieci które nie ukończyły 18 roku życia. Aby zakupić bilet rodzinny należy okazać dowolny, zawierający fotografię, dowód tożsamości każdej z osób.

Przewodnik

Prosimy zgłaszać co najmniej dzień wcześniej jeśli chcecie Państwo skorzystać z usługi przewodnika. Koszt usługi 35 zł, maksymalna liczebność grupy 25 osób. Przewodnicy w pierwszej kolejności oprowadzają grupy zgłoszone wcześniej. W soboty i niedziele przewodnicy oprowadzają wyłącznie po zgłoszeniu z wyprzedze-niem 2 dni. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie: 041 -25 20 231 lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skarżyska Karta Dużej Rodziny

Osoby, które posiadają Skarżyską Kartę Dużej Rodziny uzyskaną zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Skarżyska Karta Seniora

Osoby zamieszkujące Gminę Skarżysko-Kamienna, które ukończyły 60 lat.

Świętokrzyska Karta Seniora

Osoby, które ukończyły 60 lat i zamieszkują województwo świętokrzyskie.