Logo
Wydrukuj tę stronę

Weekend w muzeum za 5 złotych !

Weekend w muzeum za 5 złotych !

Od najbliższego piątku do niedzieli bilet wstępu do skarżyskiego Muzeum im. Orła Białego będzie kosztował dla każdego 5 zł. Muzealnicy chcą w ten sposób zadośćuczynić swym gościom za trudy dotarcia na ul. Słoneczną, w związku z imprezami sportowymi w sobotę i niedzielę i zamknięciem części ulic i arterii dojazdowych.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronach skarżyskiego Starostwa Powiatowego oraz uzyskanych w Komendzie Powiatowej Policji, ul. Wioślarska od dnia 6 lipca od godziny 16 do dnia 7 lipca do godziny 19 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Nie będzie możliwości przejazdu ul. Słoneczną do ul. Sportowej.

Z kolei ul. Wioślarska i Słoneczna w Skarżysku-Kamiennej, droga dojazdowa po wschodniej stronie S-7 oraz ul. Warszawska i Kielecka w Suchedniowie aż do Ostojowa, w dniu 7 lipca od godz. 12.00 do 14.30 będą zamknięte dla ruchu kołowego. Ulice Słoneczna i Sportowa będą zamknięte już od godz. 10. W kierunku Sportowej można będzie dojechać jedynie do Wioślarskiej.

Z zamkniętego obszaru nie będzie można wyjechać ani na obszar ten wjechać. Zamknięty zostanie też wjazd i wyjazd do węzła Suchedniów i drogi ekspresowej S-7.

Muzeum im. Orła Białego, tym bardziej zaprasza do siebie przez cały, wolny od imprez sportowych piątek. Niech częściowym zadośćuczynieniem za weekendowe utrudnienia w dotarciu do jego obiektów będzie jednolita cena 5 zł dla wszystkich przez cały dzień. Podobnie, choć z kłopotami komunikacyjnymi, w sobotę i niedzielę obowiązywać będzie cena 5 zł. W mocy pozostają inne zniżki przewidziane w tym okresie.

Niezależnie od niezawinionych przez siebie utrudnień Muzeum pracuje w każdym z tych dni w godz. 8-20.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016