Przejazd transporterem opancerzonym BTR-60

Odwiedzając nasze Muzeum możecie Państwo skorzystać  z możliwości przejazdu opancerzonym transporterem kołowym BTR- 60. Przejazd kosztuje 100 zł niezależnie od liczby osób (od 1 do 8)/ 15–20 min. (trasa turystyczna biegnie wzdłuż zbiornika Rejów do pomnika Powstańców 1863 r.). Uczestnicy muszą bezwzględnie słuchać poleceń kierowcy. W celu rezerwacji usługi, prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 041 2520 231 lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwiedzanie z przewodnikiem

Muzeum oferuje zwiedzanie ekspozycji plenerowej wraz z przewodnikiem. Od poniedziałku do piątku przewodnicy pracują od godziny 8:00-16:00 (ostatnia grupa jest oprowadzana najpóźniej o godzinie 15:20, inne godziny oraz terminy weekendowe po wcześniejszym ustaleniu). Aby skorzystać z tej usługi prosimy o zgłoszenie grupy (max. 25 osób) przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (w przypadku zmian terminów prosimy o kontakt). W soboty i niedziele przewodnicy oprowadzają grupy zgłoszone min. 2 dni wcześniej. Koszt usługi 35 zł/ ok. 1 h.

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie: 041 25 20 231 lub drogą elektroniczną, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.