Ferie w Muzeum

Ferie w Muzeum Ferie w Muzeum

Muzeum imienia „Orła Białego” w Skarżysku-Kamiennej zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych 2016 r. Proponujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 12 lat.
ferie 2016

Harmonogram zajęć:

- W poniedziałki i piątki o godz 09.00 i 11.00 zwiedzanie z przewodnikiem wystawy „Fenomeny Nauki” interaktywnej wystawy edukacyjnej podczas której należy eksperymentować, naciskać, ciągnąć, kręcić, układać, budować.

- We wtorki (19 i 26 stycznia) zwiedzanie wystawy „Fenomeny Nauki” oraz zajęcia plastyczne (prezenty dla Babci i Dziadka oraz Budujemy Skarżysko Marzeń)

- W środy (20 i 27 stycznia) zwiedzanie wystawy „Fenomeny Nauki” oraz gry planszowe, zabawy, wspólne układanie puzzli.

- W czwartki (21 i 28 stycznia) zwiedzanie wystawy „Fenomeny Nauki” oraz „Doświadczenia z fizyką” prowadzone przez Elżbietę Orzechowską, proste doświadczenia chemiczne i fizyczne.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą i chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Więcej informacji: Beata Rybarczyk-Czajkowska lub Piotr Sasal. Telefon 41 2520231.