„Fenomeny Nauki” – interaktywna wystawa edukacyjna

„Fenomeny Nauki” – interaktywna wystawa edukacyjna „Fenomeny Nauki” – interaktywna wystawa edukacyjna

Muzeum im „Orła Białego" w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na pierwszą w swoich murach wystawę interaktywną pt. „Fenomeny nauki”.

Wystawa składa się z kilkunastu modułów, pozwalających pokazać i zrozumieć zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym działanie podstawowych pojęć z dziedziny fizyki,logiki,astronomii i matematyki.

Układanki logiczne, łamigłówki, gry, klocki i wiele innych elementów pozwoli wejść w świat pojęć i zadań w sposób niezwykle łatwy, prosty i przyjemny.

Zapraszamy już od soboty 14 listopada 2015 r. w godzinach od 9.00 do 15.00.

Uwaga! Wejście na wystawę tylko z przewodnikiem co 45 minut. Koszt 5 zł od osoby niezależnie od wieku. Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc. 41-25-20-231.